info@motofun.lt : +370 684 55762

Apie mus

NEGIRDĖTAS GAMINTOJAS?

Ikoniškas Italijos motociklų prekės ženklas „SWM” grįžęs į rinką pratęsia "Husqvarna" gerai žinomų modelių, tokių kaip TE 310, TE 510, TE630 gamybą. Naujos kartos enduro ir supermoto „SWM” modeliai, kurie yra gaminami buvusioje „Husqvarna” gamykloje Lombardijoje, šiaurės Italijoje, yra kilę iš „Husqvarna” modelių. Itališkas dizainas, susijungęs su išbandytu ir patikrintu motociklų veikimo principu paverčia „SWM” modelius vertais pagarbos. „SWM” gamintojas, siūlo įvairius modelius skirtus važiuoti keliais arba bekele. Klasikinio dizaino SIX500 gaminamas naudojant laiko patikrintą patikimą senesės kartos Honda variklį suporuotą su naujomis technologijomis kaip elektroninis degimo valdymas ir kuro įpurškimas. Mažo variklio tūrio klasikiniai ir supermoto motociklai gaminami naudojant skysčiu aušinamą agregatą pagamintą SWM inžinierių. Naujasis STORMBREAKER V1200 pagamintas beveik identiškai HD Sportster modeliui, patobulintas, kad atitiktų Euro5 standartą, bet išlaikė klasikinį oru aušinamo motociklo stilių bei HD garsą. Gran Milano bei Hoku 400 modeliai orientuoti į konkurencingą A2 kategoriją.
Awesome Image
Awesome Image

TRUPUTIS ISTORIJOS

Įmonę „SWM“ Milane (Italija) 1971 metais įkūrė du motociklininkai, bekelės entuziastai. Pradžioje buvo gaminami trys modeliai: su 50 cm3, 100 cm3 ir 125 cm3 darbinio tūrio „Sachs“ varikliais. Šiems motociklams gerai sekėsi bekelės varžybose. Jie laimėjo Italijos motokrosą 125 cm3 klasėje ir gavo bronzos medalį Europos enduro varžybose 125 cm3 klasėje. Įmonė išplėtė savo motociklų asortimentą ir gamino juos iki 1984-ųjų.

PAGAMINTA ITALIJOJE

Dabar "SWM" centras yra gamykla Italijoje. Anksčiau ši gamykla priklausė „Husqvarnai“. Prieš parduodant „Husqvarną“ kompanijai „KTM“, gamykloje buvo atliktas kapitalinis remontas o renovacijos procesą prižiūrėjo „BMW“. Šiuo metu Lombardijoje esanti gamykla visiškai priklauso įmonei „SWM“.

© Copyright 2024 Motofun / Visos teisės saugomos / Sprendimas Senu/<as design